Цегла в заміському житловому будівництві, його переваги та особливості застосування

17.06.21
Фото.Цегла в заміському житловому будівництві, його переваги та особливості застосування

Найбільш довговічними і надійними об'єктами нерухомості вважаються цегляні будівлі. На відміну від будматеріалів з деревини, цегла є негорючим матеріалом. Якщо порівнювати цеглу з газоблоками і піноблоками, то він перевершує їх по міцності. Це дійсно один з найкращих матеріалів для будівництва приватного будинку.

Сучасна промисловість виробляє різні види цегли, і ціна цегли теж різна, все залежить від марки міцності, яка саме потрібна вам і можна використовувати в заміському житловому будівництві. Це рядовий, силікатна, поризована, щілинний цегла. Кожен з них має свої достоїнства.

До переваг цегли можна віднести наступні характеристики:

- вогнетривкість. Конструкції з такого матеріалу не схильні до займання, здатні тривалий час протистояти впливу відкритого вогню;

- морозостійкість. Цегляні конструкції служать десятиліття, витримуючи безліч циклів заморожування і відтавання;

- високі показники міцності. Стіни з цегли витримують бетонні перекриття, що дозволяє виключити необхідність в пристрої армуючих поясів;

- зручність в обробці. На відміну від бетону, цегла можна свердлити простим свердлом і обробляти вручну;- висока теплоємність. Цегла за рахунок своєї великої маси акумулює тепло, а потім повільно віддає його, зігріваючи приміщення і створюючи незвичайно комфортний мікроклімат;

- зручність в будівництві. Завдяки своєму невеликому розміру, цегла дозволяє зводити конструкції з напівкруглими обрисами

- вежі, колони, арки. Каменярі викладають стіни і архітектурні елементи в стислі терміни.

Перевагою цегли можна назвати його високу біостійкість. Матеріал не гниє, не розкладається під впливом вологи. Також він стійко витримує вплив хімічно активних речовин.

Незначним недоліком матеріалу є його гігроскопічність. В результаті інтенсивного поглинання вологи цегляні стіни втрачають свої технічні характеристики. Щоб нівелювати цей недолік, досить обробити поверхні гидрофобизатором або виконати зовнішню обробку, а також подбати про гідроізоляцію конструкції.

При будівництві котеджів з цегли сьогодні прийнято використовувати теплоізоляційні матеріали, обрати будівельній матеріал можна сайті https://budmat.lviv.ua/. Встановлюючи їх на зовнішні стіни своїх будинків, господарі істотно поліпшують мікроклімат в житлових приміщеннях, а також продовжують термін служби цегляних конструкцій. Утеплений будинок вимагає менше витрат на опалення, а головне - для його будівництва можна використовувати в кілька разів менше цегли.

Другие статьи по теме
Комментарии
Извините, но только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Сперва Вы должно войти либо зарегистрироваться.